Tapetáři Praha
Natěrači Praha
S námi Vás malování baví. 
Jednoduše, čistě a nově...
Naše nabídka
Aktuality

Malíři, tapetáři a lakýrníci  Praha

Velké poděkování patří všem našim klientům bytových i nebytových prostorů, kteří podporují české řemeslo a objednávají u nás.
Created by Seoregistr
Užijte si zakázky bez dalsích zbytečných výdajů Navíc. AKCE DOPRAVA ZDARMA!   Užijte si zakázky bez dalsích zbytečných výdajů Navíc. AKCE DOPRAVA ZDARMA! Užijte si zakázky bez dalsích zbytečných výdajů Navíc. AKCE DOPRAVA ZDARMA!
Jak probíhá malba?
Před samotným zahájením nátěru naši odborně vyučení malíři lakýrníci nejdříve zdi očistí a zbaví všech prasklin a trhlin. Ze zdí odstraníme případnou plíseň nebo poškození od kamen, kouře, malůvky a jiné složky, které mohou silně znečistit zeď,  izolačním nátěrem.
Abychom zabránili opětovnému nevzhlednému vystoupení, používáme kvalitní tmelení a vybrušujeme dohladka. Pokud jsou zdi nerovné upravujeme je tenkovrstvou stěrkou, abychom docílili rovnosti a přirozenosti vzhledu.  Jednou vrstvou vytvoříme penetrační nátěr o síle podle stavu zdi a jdeme na dva nátěry. Z nichž jeden je základní a druhý je finální.

Zde se už odráží Vaše volba nebo naše doporučení na barvu a strukturu zdi. Klienti často volí bílé a colorové barvy, jsou nově i třpitivé efekty, neonové barvy a odstíny zlaté, stříbrné, bronzové barvy.
Doporučujeme: Instalatéři Praha
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich