Tapetáři Praha
Natěrači Praha
S námi Vás malování baví. 
Jednoduše, čistě a nově...
Naše nabídka
Aktuality

Malíři, tapetáři a lakýrníci  Praha

Velké poděkování patří všem našim klientům bytových i nebytových prostorů, kteří podporují české řemeslo a objednávají u nás.
Created by Seoregistr
Užijte si zakázky bez dalsích zbytečných výdajů Navíc. AKCE DOPRAVA ZDARMA!   Užijte si zakázky bez dalsích zbytečných výdajů Navíc. AKCE DOPRAVA ZDARMA! Užijte si zakázky bez dalsích zbytečných výdajů Navíc. AKCE DOPRAVA ZDARMA!
STAVEBNÍ PRÁCE

Stavíme zděné a sádrokartonové příčky. Obkládáme interiéry sádrokartonem. Připravujeme stropy pro zabudované osvětlení. Pokud si přejete naopak přestavbu nebo zvětšení místnotí, provádíme bourací práce. Veškeré montážní práce s tím spojení si zajištujeme sami.  Materiál dodáváme přímo na místo. K tomu je servis vyklízení, likvidace a recyklace odpadu.
ÚKLIDOVÉ A MONTÁŽNÍ PRÁCE

Veškeré úklidové práce jsou samozřejmostí. Vše olepujeme a nábytek sestěhujeme. Chceme Vám co nejvíce ušetřit práce spojené s rekonstrukce interiéru. Montáž garnyží , kuchyňské linky, nebo nábytku zajišťujeme sami. Proto se na nás můžete obrátit s jakoukoliv montáží nebo demontáží, svozem starého nábytku na skládku, apod.
Doporučujeme: Instalatéři Praha
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich