Tapetáři Praha
Natěrači Praha
S námi Vás malování baví. 
Jednoduše, čistě a nově...
Naše nabídka
Aktuality

Malíři, tapetáři a lakýrníci  Praha
Created by Seoregistr
Užijte si zakázky bez dalsích zbytečných výdajů Navíc. AKCE DOPRAVA ZDARMA!   Užijte si zakázky bez dalsích zbytečných výdajů Navíc. AKCE DOPRAVA ZDARMA! Užijte si zakázky bez dalsích zbytečných výdajů Navíc. AKCE DOPRAVA ZDARMA!
TAPETOVÁNÍ - Tapetáři Praha

Tapety jsou vhodnou alternativou, pokud chcete dosáhnout exkluzivního vzhledu. Tento způsob je také vhodný na nerovné povrchy zdí a dokáže mnoho nerovností skrýt. Jedná se o dvouvrstvou tapetu, mezi vrstvami je rozprostřena dřevitá drť různé hrubosti.

K dispozici jsou vliesové tapety s moderním designem, vinylové tapety omyvatelné vhodné do koupelny a kuchyně. Také třpitivé nebo plastické efekty. Různé dekorativní samolepící tapety květin, ornamentů, obrázků. K dispozici máte výběr ze vzorníku 2015-2016 přímo u Vás.
Jádro naší nabídky tvoří kompletní a pravidelně aktualizovaná nabídka více než 5000 vzorů tapet na zeď jedné z nejvýznamnějších světových značek A.S. Création.


Speciální výběr nejprodávanějších vzorů tapet na českém trhu vedeme trvale skladem. Ostatní vzory nabízíme formou objednávkového prodeje z katalogů, které pokrývají široké spektrum vzorů a módních stylů a uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na design.


Tapety na zeď z našeho sortimentu si můžete snadno a pohodlně předvybrat přímo :
Doporučujeme: Instalatéři Praha